Lenovo | Wireless Mobile Power Bank | 40ALLG1WWW | 10000 mAh | Thunder Black | 258 g
- Код товара: 364836
- EAN: 195713001601
- MPN: 40ALLG1WWW
83.09€
Без налога: 68.67€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Thunder Black |
| Емкость батареи | 10000 мА·ч |
| Producer product name | 40ALLG1WWW |
| Producer product family | Wireless Mobile Power Bank |
| Вес | 258 гр. |
| Gross depth (mm) | 107 мм |
| Gross height (mm) | 221 мм |
| Gross width (mm) | 32 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| TI weight (kg) | 0.26 кг |
| Volume (m3) | 0.000756704 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1142 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80 гр. |
| Plastic (No PET) | 10 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.09 кг |
| Gross weight | 0.358 кг |
| Net weight | 0.268 кг |
| Другие особенности | Wires are like chains for remote workers. That’s why we’ve done away with the frustration of cables and invented a truly wireless portable power bank. With a 10,000 mAh battery and wireless Qi, one power source is all you need to provide up to 15W of wireless power to your Qi-enabled devices |
| Тип коннектора | USB Type-C |
| Мощность | 15 Вт |