Eaton | UPS | 3S 700 DIN | 700 VA | 420 W
- Код товара: 366793
- EAN: 743172101761
- MPN: 3S700D
114.45€
Без налога: 94.59€
| Производитель | Eaton |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | 3S 700 DIN |
| Producer product family | UPS |
| Вместимость | 420 Вт |
| Емкость | 700 ВА |
| Gross depth (mm) | 395 мм |
| Gross height (mm) | 244 мм |
| Gross width (mm) | 160 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 700.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 100.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.80 кг |
| TI weight (kg) | 3.50 кг |
| Volume (m3) | 0.0154208 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 112 шт. |
| Gross weight | 4.85 кг |
| Net weight | 4.05 кг |
| Другие особенности | Software compatibility: Eaton UPS Companion (enables safe system shutdown, energy usage metering and configuration of UPS settings) |
| Топология ИБП | Off line |
| Формат | Tower |
| Цвет товара | Black/White |
| Сертификация | CE, IEC/EN 62040-2, EAC, IEC/EN 62040-1 |