Lenovo | Headset | 100 Stereo Analogue | Yes | 3.5 mm
- Код товара: 369912
- EAN: 195892023760
- MPN: GXD1E71386
19.78€
Без налога: 16.35€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 1 лет |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | 100 Stereo Analogue |
| Producer product family | Headset |
| Microphone | Yes |
| Тип коннектора | 3.5 mm |
| Gross depth (mm) | 176 мм |
| Gross height (mm) | 185.00 мм |
| Gross weight | 0.232 кг |
| Gross width (mm) | 57 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 111 гр. |
| Plastic (No PET) | 10 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.121 кг |
| Volume (m3) | 0.00185592 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 472 шт. |
| Net weight | 0.111 кг |
| Беспроводное подключение | No |
| подавление шума | No |
| Другие особенности | Using headsets in the office is a key part of the modern workday. VOIP calls are quickly replacing traditional phone services and helping companies save on big telecom costs. The Lenovo Essential Stereo Analogue Headset is made for VOIP, offers an easy-swivel Mic boom, comfortable ear pieces, and plug and play with most Lenovo PCs Comfort fit mono earpiece; Adjustable headband and boom microphone; 180 Degree Microphone |
| USB-порт для зарядки | No |
| Цвет товара | Silver |
| Подключение устройства | Analog |
| Вес | 110 гр. |