Natec | Laptop Cooling Pad | ORIOLE | Black | 270 x 400 x 25 mm | 740 g
- Код товара: 377221
- EAN: 5901969435139
- MPN: NPL-1926
25.29€
Без налога: 20.90€
| Производитель | Natec |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black |
| Вес | 740 гр. |
| Размеры (ШхГхВ) | 270 x 400 x 25 мм |
| Producer product name | ORIOLE |
| Producer product family | Laptop Cooling Pad |
| Gross depth (mm) | 420 мм |
| Gross height (mm) | 30 мм |
| Gross width (mm) | 280 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 100 гр. |
| Plastic (No PET) | 89 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.189 кг |
| Volume (m3) | 0.003528 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 490 шт. |
| Gross weight | 0.98 кг |
| Net weight | 0.791 кг |
| Другие особенности | Adequate cooling is ensured by 3 efficient 120mm internal fans; 7-step tilt angle adjustment; Natec Oriole is powered by one of two built-in USB-A ports, all via a dedicated, included cable |
| Воздушный поток | 70 - 70 CFM |
| Совместимость | Supports up to 17.3" laptops |
| Материал | Metal, ABS |
| Входящее напряжение сети | 5 В |