Epson Cleaning Stick | S090013 (50 pcs) | Cleaning Stick | N/A
- Код товара: 393557
- EAN: 010343911307
- MPN: C13S090013
26.14€
Без налога: 21.60€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | JP |
| Producer product name | S090013 (50 pcs) |
| Producer product family | Cleaning Stick |
| Цвета печати | N/A |
| Тип | Cleaning Stick |
| Gross depth (mm) | 170.00 мм |
| Gross height (mm) | 30.00 мм |
| Gross width (mm) | 90.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 8.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 2.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 3765 шт. |
| Gross depth master carton | 390 мм |
| Gross width master carton | 360 мм |
| Gross height master carton | 207 мм |
| Net weight master carton | 4.34 кг |
| Tare weight master carton | 0.494 кг |
| Gross weight | 0.08 кг |
| Net weight | 0.07 кг |
| Количество | Multipack |
| Производительность по страницам | N/A страниц |