Lenovo | Thunderbolt 4 Cable | Thunderbolt 4
- Код товара: 397951
- EAN: 195892067658
- MPN: 4X91K16968
34.39€
Без налога: 28.42€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип | Thunderbolt 4 |
| Producer product name | Thunderbolt 4 Cable |
| Gross depth (mm) | 120.00 мм |
| Gross height (mm) | 15.00 мм |
| Gross width (mm) | 130.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 0.03 гр. |
| Plastic (No PET) | 0.02 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.046 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| PET | 10.00 гр. |
| Palette Qty | 3692 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.086 кг |
| Net weight | 0.04 кг |
| Другие особенности | Lightning speed data with 40 gbps transmission rate to transfer shows, movies, and music in seconds. Fast charging supports up to 100w through USB-C or 170w/230w through DC plug |
| Длина кабеля | 0.7 м |