Lenovo | WebCam | ThinkVision MC60 (S) Monitor Webcam
- Код товара: 400216
- EAN: 195892079835
- MPN: 4XC1K97399
90.33€
Без налога: 74.65€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | ThinkVision MC60 (S) Monitor Webcam |
| Producer product family | WebCam |
| Gross depth (mm) | 113.00 мм |
| Gross height (mm) | 62.00 мм |
| Gross width (mm) | 172 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 0.08 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.08 кг |
| Volume (m3) | 0.001205032 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 881 шт. |
| PET | 50.00 гр. |
| Gross weight | 0.201 кг |
| Net weight | 0.121 кг |
| Другие особенности | 1080p IR & RGB dual webcam with 1/2.9-inch large sensor delivers super video clarity. Microsoft Teams certified to guarantee premium video and audio experience after firmware update. Dual microphones with noise cancellation. AI features enabled - Smart Face Framing, Zoom, Lighting Correction, anti-flicker. Smart Traffic Light and Microphone Indicator. Clutter-free installation with cableless connection. See more with 90°wide range FOV. Flexible setup by tilting up to +/-25° and lift functionality to support selected P/T - 30 series monitors and be in the position for your needs |
| Connections | 1 x USB 2.0 |
| Цвет товара | Black |
| Встроенный микрофон | Yes |
| Совместимость | Compatible with select Lenovo ThinkVision monitors |
| Совместимые операционные системы | Windows 10,Windows 11 |