Lenovo | ThinkVison Monitor Soundbar | MS30 (S) | Black | 4 Ω
- Код товара: 400218
- EAN: 195892079842
- MPN: 4XD1K97400
28.74€
Без налога: 23.75€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | MS30 (S) |
| Producer product family | ThinkVison Monitor Soundbar |
| Портативный | No |
| Беспроводное подключение | No |
| Полное сопротивление | 4 Ом |
| Bluetooth | No |
| Цвет | Black |
| Gross depth (mm) | 198.00 мм |
| Gross height (mm) | 73.00 мм |
| Gross weight | 0.495 кг |
| Gross width (mm) | 187.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 0.15 гр. |
| Plastic (No PET) | 0.01 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.165 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 320 шт. |
| Tare other | 400.00 гр. |
| TI weight (kg) | 0.01 кг |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Gross depth master carton | 392 мм |
| Gross width master carton | 325 мм |
| Gross height master carton | 282 мм |
| Net weight master carton | 7.77 кг |
| Tare weight master carton | 0.359 кг |
| Net weight | 0.33 кг |
| Другие особенности | The front-facing 2 X 2W sound experience is perfect for virtual meetings and online classroom sessions. Flexible setup by lift functionality to support selected P/T - 30 series monitors and be in the position for your needs |
| Connections | USB Type-A |
| Диапазон частот | 140-20000 Гц |
| Совместимость | P27h-30 P27q-30 T27p-30 T27h-30 T27i-30 P32p-30 T32p-30 T32h-30 |