Lenovo | WebCam | 510 FHD Webcam
- Код товара: 403168
- EAN: 195892018278
- MPN: GXC1D66063
66.73€
Без налога: 55.15€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | 510 FHD Webcam |
| Producer product family | WebCam |
| Gross depth (mm) | 120 мм |
| Gross height (mm) | 58 мм |
| Gross width (mm) | 62 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 100.70 гр. |
| Plastic (No PET) | 1.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00043152 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 863 шт. |
| PET | 50.00 гр. |
| Gross weight | 0.292 кг |
| Net weight | 0.19 кг |
| Другие особенности | Enjoy pixel-perfect high definition FHD 1080P video with 1/2.9-inch RGB sensor size. Effortless automatic login with facial recognition technology. Two integrated mics capture clear audio from every angle. Plug-and-play USB connectivity for easy setup. Capture everything with wide view 95° lense plus 360° pan/tilt controls. Premium quality internal slicing privacy shutter. Type C to A connections support any PC or notebook. Windows Hello 4.X compatible. Extra long 1.8m replaceable cable |
| Connections | 1 x USB 2.0 |
| Цвет товара | Cloud Grey |
| Встроенный микрофон | Yes |
| Совместимость | Windows Hello 4.X compatible |
| Совместимые операционные системы | Microsoft Windows 7, Windows 10 |