Lenovo | Headphones | 500 | In-Ear | Wireless
- Код товара: 403178
- EAN: 195348575034
- MPN: GXD1B65027
19.78€
Без налога: 16.35€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип коннектора | Bluetooth |
| Wireless | Yes |
| Producer product family | Headphones |
| Producer product name | 500 |
| Цвет | Cloud Grey |
| Встроенный микрофон | Yes |
| Gross depth (mm) | 235.00 мм |
| Gross height (mm) | 40.00 мм |
| Gross weight | 0.25 кг |
| Gross width (mm) | 134.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.09 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 89 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Gross depth master carton | 285 мм |
| Gross width master carton | 593 мм |
| Gross height master carton | 310 мм |
| Net weight master carton | 3.396 кг |
| Tare weight master carton | 0.891 кг |
| Palette Qty | 1372 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.16 кг |
| Другие особенности | Controls: power on / off, Multi-function button, Microphone muted / unmuted, Volume up / down. Support 10 hours of meeting or music playing time, 100 hours of extra long standby time |
| Полное сопротивление | 32 Ом |
| Беспроводное подключение | Yes |
| Стиль ношения | In-Ear |
| подавление шума | No |
| Длина кабеля | 1 м |
| USB-порт для зарядки | Yes |
| Диапазон частот | 20-20000 ГГц |