PanzerGlass | Screen Protector | iPhone | iPhone 15 pro | Tempered glass | Clear
- Код товара: 409624
- EAN: 5711724028069
- MPN: 2806
29.22€
Без налога: 24.15€
| Производитель | PanzerGlass |
| Гарантия | 24 мес. |
| Совместимость | iPhone 15 pro |
| Совместимость c брэндом | iPhone |
| Цвет товара | Clear |
| Материал | Tempered glass |
| Тип чехла | Screen Protector |
| Gross depth (mm) | 106.00 мм |
| Gross height (mm) | 195.00 мм |
| Gross width (mm) | 13.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 15.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 6431 шт. |
| Gross weight | 0.07 кг |
| Net weight | 0.05 кг |