Lenovo | Compact Mouse | 540 | Wireless | Abyss Blue
- Код товара: 413491
- EAN: 195892016311
- MPN: GY51D20871
15.83€
Без налога: 13.08€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Abyss Blue |
| Producer product name | 540 |
| Producer product family | Compact Mouse |
| Тип устройства | Wireless |
| Gross depth (mm) | 94.00 мм |
| Gross height (mm) | 47.00 мм |
| Gross width (mm) | 126.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 37.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 16.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| TI weight (kg) | 0.005 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1552 шт. |
| Gross weight | 0.11 кг |
| Net weight | 0.06 кг |
| Sensors | Red optical |
| Buttons | 4 (left click, right click, scroll click, DPI) |
| Число поддерживаемых батарей | 1 x AA |