Lenovo | Compact Mouse | 540 | Wired | Sand
- Код товара: 413493
- EAN: 195892016212
- MPN: GY51D20879
8.18€
Без налога: 6.76€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Sand |
| Producer product name | 540 |
| Producer product family | Compact Mouse |
| Тип устройства | Wired |
| Gross depth (mm) | 86.00 мм |
| Gross height (mm) | 43.00 мм |
| Gross width (mm) | 141.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40 гр. |
| Plastic (No PET) | 9 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.049 кг |
| TI weight (kg) | 0 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1657 шт. |
| Gross weight | 0.116 кг |
| Net weight | 0.07 кг |
| Sensors | Red optical |
| Buttons | 4 (left click, right click, scroll click, DPI) |
| Длина кабеля | 1.8 м |
| Прокрутка | Scroll wheel (up/down) |