Lexmark | Colour Laser Printer | CS730de | Laser | Colour | Printer | White
- Код товара: 414224
- EAN: 734646717380
- MPN: 47C9020
769.78€
Без налога: 636.18€
| Производитель | Lexmark |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | CS730de |
| Цвет товара | White |
| Тип продукта | Printer |
| Максимальный размер бумаги ISO A-формата | A4 |
| Технология печати | Laser |
| Печать | Colour |
| Gross depth (mm) | 720.00 мм |
| Gross height (mm) | 565.00 мм |
| Gross width (mm) | 630.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 3600.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 400.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 4.00 кг |
| Volume (m3) | 0.26 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 4 шт. |
| Gross weight | 42.20 кг |
| Producer product family | Colour Laser Printer |
| Net weight | 38.20 кг |