Lenovo | Mouse | 150 | Wireless | Black
- Код товара: 416255
- EAN: 195892084129
- MPN: GY51L52638
9.90€
Без налога: 8.18€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black |
| Producer product name | 150 |
| Producer product family | Mouse |
| Тип устройства | Wireless |
| Gross depth (mm) | 118.00 мм |
| Gross height (mm) | 43.00 мм |
| Gross width (mm) | 72.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 4730 шт. |
| Gross weight | 0.19 кг |
| Net weight | 0.09 кг |
| Sensors | LED optical |
| Buttons | 3 buttons w/o programmable |
| Число поддерживаемых батарей | 1 x AA |