MSI | AGILITY GD21 | Mouse pad | 220 x 320 x 3 mm | Black
- Код товара: 421336
- EAN: 4719072698683
- MPN: AGILITY GD21
12.63€
Без налога: 10.44€
| Производитель | MSI |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 320.00 мм |
| Gross height (mm) | 225.00 мм |
| Gross width (mm) | 10.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 15.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.03 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1200 шт. |
| Gross weight | 0.24 кг |
| Net weight | 0.22 кг |
| Тип | Mouse pad |
| Producer product name | AGILITY GD21 |
| Цвет товара | Black |
| Материал | Natural Rubber Base |
| Размеры (ШхГхВ) | 220 x 320 x 3 мм |