Goobay High Speed HDMI Cable with Ethernet | HDMI to HDMI | 1 m
- Код товара: 425895
- EAN: 4040849649936
- MPN: 64993
4.96€
Без налога: 4.10€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1 шт. |
| Gross depth (mm) | 165 мм |
| Gross width (mm) | 165 мм |
| Gross height (mm) | 35 мм |
| Volume (m3) | 0.000952875 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.004 кг |
| Palette Qty | 907 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Plastic (No PET) | 4 гр. |
| Gross weight | 0.181 кг |
| Net weight | 0.177 кг |
| Тип | HDMI to HDMI |
| Producer product family | High Speed HDMI Cable with Ethernet |
| Длина кабеля | 1 м |
| Цвет товара | Black |