Lenovo | ANC Headset Gen2 (Teams) | 4XD1M45627 | Wired | Black
- Код товара: 427107
- EAN: 195892090472
- MPN: 4XD1M45627
121.98€
Без налога: 100.81€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип коннектора | Wired |
| Producer product name | 4XD1M45627 |
| Producer product family | ANC Headset Gen2 (Teams) |
| Цвет | Black |
| Gross depth (mm) | 191 мм |
| Gross height (mm) | 75 мм |
| Gross weight | 0.416 кг |
| Gross width (mm) | 228 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 260 гр. |
| Plastic (No PET) | 8 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.268 кг |
| Volume (m3) | 0.0032661 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 176 шт. |
| Net weight | 0.148 кг |
| подавление шума | Yes |
| USB порт | USB-C plug and USB-C to USB-A converter |