Epson Single pack UltraChrome | T693200 | Ink cartridge | Cyan
- Код товара: 428646
- EAN: 8715946728322
- MPN: C13T69320N
159.55€
Без налога: 131.86€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Цвета печати | Cyan |
| Тип | Ink cartridge |
| Producer product name | T693200 |
| Producer product family | Single pack UltraChrome |
| Gross depth (mm) | 245.00 мм |
| Gross height (mm) | 45.00 мм |
| Gross width (mm) | 115.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 681 шт. |
| Gross weight | 0.58 кг |
| Net weight | 0.48 кг |
| Совместимые продукты | SureColor SC-T3000, SC-T3000 POS, SC-T5000, SC-T5000 POS, SC-T5200, SC-T7000 POS |
| Производительность по страницам | N/A страниц |