Goobay | Charging and Sync Cable | 39446 | Lightning to USB-C
- Код товара: 429837
- EAN: 4040849394461
- MPN: 39446
11.62€
Без налога: 9.60€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product family | Charging and Sync Cable |
| Gross depth (mm) | 138.00 мм |
| Gross height (mm) | 145.00 мм |
| Gross width (mm) | 20.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 5.00 гр. |
| PET | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.03 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 2159 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.06 кг |
| Net weight | 0.03 кг |
| Тип | Lightning to USB-C |
| Producer product name | 39446 |
| Длина кабеля | 1 м |