Goobay | Sync and charging cable | 49303 | USB-C to USB-C
- Код товара: 429920
- EAN: 4040849493034
- MPN: 49303
3.16€
Без налога: 2.61€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 12 мес. |
| Producer product family | Sync and charging cable |
| Gross depth (mm) | 100.00 мм |
| Gross height (mm) | 12.00 мм |
| Gross width (mm) | 50.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 8.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 2.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 28800 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.03 кг |
| Net weight | 0.02 кг |
| Тип | USB-C to USB-C |
| Producer product name | 49303 |
| Длина кабеля | 2 м |