Lenovo TAB ACC_BO Slim Pen | 4X81P44052
- Код товара: 434562
- EAN: 195892104803
- MPN: 4X81P44052
51.69€
Без налога: 42.72€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 250.00 мм |
| Gross height (mm) | 95.00 мм |
| Gross width (mm) | 35.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 3.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.04 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1039 шт. |
| Gross weight | 0.104 кг |
| Net weight | 0.061 кг |
| Producer product name | 4X81P44052 |
| Producer product family | TAB ACC_BO Slim Pen |