Goobay Outdoor Patch Cable | 55432 6/6A U/UTP | AWG 24/1 | Cable length: 10 m | Black
- Код товара: 436507
- EAN: 4040849554322
- MPN: 55432
6.79€
Без налога: 5.61€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 138 мм |
| Gross height (mm) | 160 мм |
| Gross width (mm) | 64 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 64.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 16.00 гр. |
| Volume (m3) | 0.00141312 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Tare weight (kg) | 0.072 кг |
| Palette Qty | 1223 шт. |
| Gross weight | 0.327 кг |
| Net weight | 0.255 кг |
| Producer product family | Outdoor Patch Cable |
| Другие особенности | Cable length: 10 m |
| Producer product name | 55432 6/6A U/UTP |
| Тип кабеля | AWG 24/1 |
| Цвет товара | Black |