Goobay USB-C Charging and Sync Cable, 0.5 m | 66316
- Код товара: 436514
- EAN: 4040849663161
- MPN: 66316
1.75€
Без налога: 1.45€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 85 мм |
| Gross width (mm) | 75 мм |
| Gross height (mm) | 115 мм |
| Volume (m3) | 0.000733125 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Plastic (No PET) | 10 гр. |
| Palette Qty | 2357 шт. |
| Gross weight | 0.115 кг |
| Net weight | 0.105 кг |
| Producer product name | 66316 |
| Producer product family | USB-C Charging and Sync Cable, 0.5 m |
| Цвет товара | Black |