Goobay USB-C Charging and Sync Cable, 2 m | 51243
- Код товара: 436516
- EAN: 4040849512438
- MPN: 51243
2.73€
Без налога: 2.26€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 85.00 мм |
| Gross height (mm) | 115.00 мм |
| Gross width (mm) | 70.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2525 шт. |
| Gross weight | 0.12 кг |
| Net weight | 0.11 кг |
| Producer product name | 51243 |
| Producer product family | USB-C Charging and Sync Cable, 2 m |
| Цвет товара | Black |