Mercusys 6-Port 10/100 Mbps Desktop Switch with 4-Port PoE+ | Mercusys
- Код товара: 440738
- EAN: 6957939001148
- MPN: MS106LP
17.85€
Без налога: 14.75€
| Производитель | Mercusys |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 110.00 мм |
| Gross height (mm) | 30.00 мм |
| Gross width (mm) | 110.00 мм |
| Paper/Pasteboard | 190.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Packing quantity | 1 шт. |
| Gross weight | 0.68 кг |
| Net weight | 0.48 кг |