Epson Singlepack Cleaning Cartridge T642000, 150 ml | Ink Cartrige
- Код товара: 444416
- EAN: 010343874435
- MPN: C13T642000
53.59€
Без налога: 44.29€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 320.00 мм |
| Gross height (mm) | 60.00 мм |
| Gross width (mm) | 145.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 310 шт. |
| Gross weight | 0.62 кг |
| Net weight | 0.52 кг |
| Producer product name | Singlepack Cleaning Cartridge T642000, 150 ml |
| Тип | Ink Cartrige |
| Производительность по страницам | N/A страниц |