Lenovo | Gaming Headset | H110 | 3.5 mm
- Код товара: 448901
- EAN: 195892099888
- MPN: GXD1P46879
24.27€
Без налога: 20.06€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 200 мм |
| Gross height (mm) | 200 мм |
| Gross weight | 0.336 кг |
| Gross width (mm) | 160 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 100.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.11 кг |
| Volume (m3) | 0.0064 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 208 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.226 кг |
| Тип коннектора | 3.5 mm |
| Другие особенности | Driver: 50 mm; Frequency Range: 50 Hz - 20 KHz; Impedance: 32 ohms |
| Producer product name | H110 |
| Producer product family | Gaming Headset |
| Цвет | Black |
| Встроенный микрофон | Yes |