Lenovo Mouse | Yoga Pro | Wireless | Bluetooth | Tidal Teal
- Код товара: 448903
- EAN: 195892098515
- MPN: GY51P14335
29.34€
Без налога: 24.25€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 142 мм |
| Gross height (mm) | 53 мм |
| Gross width (mm) | 76 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 13.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.000571976 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 23 шт. |
| Gross weight | 0.153 кг |
| Net weight | 0.1 кг |
| Producer product name | Yoga Pro |
| Producer product family | Mouse |
| Number of buttons | 6 NULL |
| Key life span | 5 million (left/right button) |
| Sensors | Blue Optical |
| Тип устройства | Wireless |
| Направления прокрутки | 2-way dynamic scroll wheel (up/down) |
| Цвет товара | Tidal Teal |
| Тип соединения | Bluetooth |