Lenovo Accessories Slim Pen
- Код товара: 448906
- EAN: 195892104797
- MPN: GX81P48932
43.52€
Без налога: 35.97€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 230 мм |
| Gross height (mm) | 24.00 мм |
| Gross width (mm) | 55 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 3.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.04 кг |
| Volume (m3) | 0.0003036 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2883 шт. |
| Gross weight | 0.054 кг |
| Net weight | 0.011 кг |
| Producer product name | Accessories Slim Pen |
| Особые свойства | Small Rechargeable Li-ion Polymer Battery with USB-C |