Goobay Fast Charge Power Bank 10.000 mAh with Power Delivery | 53936
- Код товара: 450605
- EAN: 4040849539367
- MPN: 53936
16.72€
Без налога: 13.82€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 140.00 мм |
| Gross height (mm) | 15.50 мм |
| Gross width (mm) | 69.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 48.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 2.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 3802 шт. |
| Gross weight | 0.26 кг |
| Net weight | 0.21 кг |
| Producer product name | 53936 |
| Producer product family | Fast Charge Power Bank 10.000 mAh with Power Delivery |
| Цвет товара | Black |