Lenovo ThinkSmart SmartDock | 40BN0135EU | Black
- Код товара: 450619
- EAN: 195892103912
- MPN: 40BN0135EU
392.80€
Без налога: 324.63€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 200.00 мм |
| Gross height (mm) | 50.00 мм |
| Gross width (mm) | 100.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 100.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 864 шт. |
| Gross weight | 0.60 кг |
| Net weight | 0.50 кг |
| Producer product family | ThinkSmart SmartDock |
| Producer product name | 40BN0135EU |
| Цвет товара | Black |