Lenovo | TWS YOGA PC Edition | Noise canceling
- Код товара: 454220
- EAN: 195892099093
- MPN: GXD1P47518
39.57€
Без налога: 32.70€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 109.00 мм |
| Gross height (mm) | 34.00 мм |
| Gross weight | 0.20 кг |
| Gross width (mm) | 101.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 2308 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.15 кг |
| Тип коннектора | Bluetooth |
| Другие особенности | Capacity: Earbuds Battery Capacity: 40 mAh, Charging Case Battery Capacity: 500 mAh. Frequency Range: 20-20KHz |
| Producer product name | TWS YOGA PC Edition |
| подавление шума | Yes |
| Цвет | Cosmic Blue |
| Встроенный микрофон | Yes |