Lenovo Multi-device Mouse (X9 Edition) | Wireless | 2.4G, Bluetooth 5.0
- Код товара: 461258
- EAN: 195892110958
- MPN: 4Y51R29290
53.49€
Без налога: 44.21€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 80.00 мм |
| Gross height (mm) | 109.00 мм |
| Gross width (mm) | 51.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 100.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 14.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.11 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1943 шт. |
| Gross weight | 0.314 кг |
| Net weight | 0.2 кг |
| Producer product name | Multi-device Mouse (X9 Edition) |
| Number of buttons | 5 NULL |
| Sensors | Blue Optical |
| Тип устройства | Wireless |
| Перезаряжающийся | Yes |
| Прокрутка | 2-way scroll wheel (up/down) |
| Тип соединения | 2.4G, Bluetooth 5.0 |