Sony Headphones | WH-CH520 | Bluetooth | On-Ear | Wireless | Yellow
- Код товара: 468012
- EAN: 4548736166516
- MPN: WHCH520Y.CE7
39.08€
Без налога: 32.30€
| Производитель | Sony |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | VN |
| Gross depth (mm) | 200.00 мм |
| Gross height (mm) | 45.00 мм |
| Gross width (mm) | 170.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 98 гр. |
| Plastic (No PET) | 42 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.14 кг |
| TI weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.32 кг |
| Net weight | 0.18 кг |
| Беспроводное подключение | Yes |
| Producer product name | WH-CH520 |
| Producer product family | Headphones |
| Тип соединения | Bluetooth |
| Стиль ношения | On-Ear |
| подавление шума | No |
| Wireless | Yes |
| USB-порт для зарядки | Yes |
| Версия Bluetooth | 5.2 |
| Цвет товара | Yellow |
| Особые свойства | Battery charging time: 3 hours; Closed type |
| Диапазон частот | 20-20k Гц |