Lenovo | True Wireless Stereo Earbuds | E310
- Код товара: 468441
- EAN: 195892109280
- MPN: GXD1Q65146
21.37€
Без налога: 17.66€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 105.00 мм |
| Gross height (mm) | 32.00 мм |
| Gross weight | 0.09 кг |
| Gross width (mm) | 82.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 50.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 7.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.06 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.03 кг |
| Тип коннектора | Bluetooth |
| Producer product name | E310 |
| Producer product family | True Wireless Stereo Earbuds |
| Чувствительность микрофона | 114.0±3 дБ |
| USB порт | Type-C |
| Цвет | Black |
| Встроенный микрофон | Yes |