Tristar VE-5858 | Table Fan | White | Diameter 30 cm | Number of speeds 3 | 40 W
- Код товара: 468743
- EAN: 8713016094940
- MPN: VE-5858
22.95€
Без налога: 18.97€
| Производитель | Tristar |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | White |
| Диаметр | 30 см |
| Число скоростей | 3 |
| Мощность | 40 Вт |
| Колебания | No |
| Remote control | No |
| Gross depth (mm) | 175.00 мм |
| Gross height (mm) | 421.00 мм |
| Gross width (mm) | 386.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 310.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 9.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.32 кг |
| Volume (m3) | 0.03 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 30 шт. |
| Gross weight | 2.41 кг |
| Net weight | 2.09 кг |
| Producer product name | VE-5858 |
| Тип | Table Fan |
| Длина кабеля | 1.6 м |