Cablexpert USB Type-C to HDMI display adapter, Space grey | A-USB3C-HDMI-01
- Код товара: 470383
- EAN: 8716309121354
- MPN: A-USB3C-HDMI-01
6.13€
Без налога: 5.07€
| Производитель | Cablexpert |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 150.00 мм |
| Gross height (mm) | 20.00 мм |
| Gross width (mm) | 90.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.03 кг |
| Net weight | 0.02 кг |
| Тип | Type-C to HDMI |
| Producer product name | A-USB3C-HDMI-01 |
| Producer product family | USB Type-C to HDMI display adapter, Space grey |