Paper Shredder | AD 1040 | Black
- Код товара: 471178
- EAN: 5905575907271
- MPN: AD 1040
18.53€
Без налога: 15.31€
| Производитель | Adler |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 85.00 мм |
| Gross height (mm) | 150.00 мм |
| Gross width (mm) | 310.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 70.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 3.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.07 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 1.50 кг |
| Net weight | 1.43 кг |
| Резка бумаги | Up to 5 sheets of A4 paper (80g/m²) |
| Уничтожение компакт-дисков | No |
| Измельчитель кредитных карт | No |
| Цвет товара | Black |
| Producer product name | AD 1040 |
| Producer product family | Paper Shredder |