Goobay Slim 4-Port USB Hub, USB-C to USB-C, 5 Gbit/s
- Код товара: 483790
- EAN: 4040849765643
- MPN: 76564
11.16€
Без налога: 9.22€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 100.00 мм |
| Gross height (mm) | 10.00 мм |
| Gross width (mm) | 60.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 14400 шт. |
| Gross weight | 0.05 кг |
| Net weight | 0.03 кг |
| Producer product name | Slim 4-Port USB Hub, USB-C to USB-C, 5 Gbit/s |
| Цвет товара | Grey |