Lenovo Multi-Mode Pro Plus Mouse 6050 | Wireless | 2.4G, Bluetooth | Luna Grey
- Код товара: 484560
- EAN: 195892125563
- MPN: 4Y51S61878
23.55€
Без налога: 19.46€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 126.00 мм |
| Gross height (mm) | 50.00 мм |
| Gross width (mm) | 67.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 55.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.06 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2047 шт. |
| Gross weight | 0.13 кг |
| Net weight | 0.07 кг |
| Producer product name | Multi-Mode Pro Plus Mouse 6050 |
| DPI | 3-stage DPI setting (1600, 2400 as default, 4000) |
| Number of buttons | 10 buttons (left, right, scroll click, tilt left, tilt right, DPI, forward, back, channel switch and pairing, on/off) NULL |
| Key life span | 5 million (left/right button) |
| Тип устройства | Wireless |
| Sensors | IR Optical |
| Цвет товара | Luna Grey |
| Прокрутка | 4-way scroll wheel (up/down/tilt left/tilt right) |
| Operating system | Windows 10, Windows 11 |
| Беспроводное подключение | Yes |
| Программируемые кнопки мыши | Programmable buttons, a dynamic wheel that matches your speed well |
| Число поддерживаемых батарей | 1xAA |
| Тип соединения | 2.4G, Bluetooth |