Lenovo Legion 400W AC adapter (Slim Tip), EU | Adapter
- Код товара: 486788
- EAN: 195892129684
- MPN: GX21T68202
130.57€
Без налога: 107.91€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 240 мм |
| Gross height (mm) | 80.00 мм |
| Gross width (mm) | 198 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 300 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.3 кг |
| Volume (m3) | 0.0038016 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 460 шт. |
| Gross weight | 1.50 кг |
| Net weight | 1.2 кг |
| Тип | Adapter |
| Producer product name | Legion 400W AC adapter (Slim Tip), EU |
| Цвет товара | Black |
| Входное напряжение | 100-240 В |