Lenovo Yoga Pen
- Код товара: 486795
- EAN: 195892122012
- MPN: GX81S07448
46.16€
Без налога: 38.15€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 223.00 мм |
| Gross height (mm) | 22.00 мм |
| Gross width (mm) | 55.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 62.50 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.062 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 6404 шт. |
| Gross weight | 0.08 кг |
| Net weight | 0.014 кг |
| Другие особенности | Magnetic Attach; Support Tilt Detection; USB-C Charging; Rechargeable Li-ion Battery; LED Battery Indicator |
| Producer product name | Yoga Pen |