Lenovo | Self-Charging | Keyboard | Bluetooth | Estonian | Black
- Код товара: 600480
- EAN: 195892118145
- MPN: 4Y41R69506
78.96€
Без налога: 65.26€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 443.00 мм |
| Gross height (mm) | 33.00 мм |
| Gross width (mm) | 169.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 147.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.15 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 350 шт. |
| Gross weight | 0.80 кг |
| Net weight | 0.65 кг |
| Тип | Keyboard |
| Producer product name | Self-Charging |
| Раскладка клавиатуры | Estonian |
| Технические особенности | Bluetooth 5.1, multi-device support, up to 3 devices connection; Support Microsoft swift pairing; Energy Source: Energy harvesting is achieved by collecting ambient light; Uses fast charging super capacitors (SuperCap) to store light energy |
| Цвет товара | Black |
| Технология подключения | Bluetooth |
| Подсветка клавиатуры | No |