Gamemax PSU | GZ 1000G | 1000 W | Gold | Full Modular
- Код товара: 603050
- EAN: 6931858755535
- MPN: GZ 1000G
121.71€
Без налога: 100.59€
| Производитель | Gamemax |
| Гарантия | 60 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Номинальная мощность | 1000 Вт |
| Producer product name | GZ 1000G |
| Producer product family | PSU |
| Тип | Full Modular |
| Gross depth (mm) | 319.00 мм |
| Gross height (mm) | 195.00 мм |
| Gross width (mm) | 115.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 312.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 78.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.39 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 242 шт. |
| Gross weight | 3.07 кг |
| Net weight | 2.68 кг |
| Сертификация | Gold |