Gamemax CPU Air Cooler | ICE FORCE BK | Black
- Код товара: 603100
- EAN: 6931858779906
- MPN: ICE FORCE BK
24.22€
Без налога: 20.02€
| Производитель | Gamemax |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black |
| Gross depth (mm) | 470.00 мм |
| Gross height (mm) | 410.00 мм |
| Gross width (mm) | 380.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 3280.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 820.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 4.10 кг |
| Volume (m3) | 0.07 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 24 шт. |
| Gross weight | 15.80 кг |
| Net weight | 11.70 кг |
| Producer product name | ICE FORCE BK |
| Producer product family | CPU Air Cooler |