Gamemax Case Fan | TORNADO T14 ARGB-R | Black
- Код товара: 603102
- EAN: 6931858738392
- MPN: TORNADO T14 ARGB-R
12.60€
Без налога: 10.41€
| Производитель | Gamemax |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black |
| Gross depth (mm) | 480.00 мм |
| Gross height (mm) | 334.00 мм |
| Gross width (mm) | 412.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 800.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.00 кг |
| Volume (m3) | 0.07 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 26 шт. |
| Gross weight | 18.20 кг |
| Net weight | 17.20 кг |
| Producer product name | TORNADO T14 ARGB-R |
| Producer product family | Case Fan |