Gamemax Case Fan | TORNADO T12 ARGB-R | Black
- Код товара: 603103
- EAN: 6931858738354
- MPN: TORNADO T12 ARGB-R
10.06€
Без налога: 8.31€
| Производитель | Gamemax |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black |
| Gross depth (mm) | 480.00 мм |
| Gross height (mm) | 294.00 мм |
| Gross width (mm) | 372.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 320.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 80.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.40 кг |
| Volume (m3) | 0.05 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 33 шт. |
| Gross weight | 15.20 кг |
| Net weight | 14.80 кг |
| Producer product name | TORNADO T12 ARGB-R |
| Producer product family | Case Fan |