Roborock RockMow Z150 Mower, AWD, 5000m², RTK + VSLAM, Edge Cutting module
- Код товара: 603497
- EAN: 6978830020540
- MPN: RockMow Z150
3 558.94€
Без налога: 2 941.27€
| Производитель | Roborock |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | cn |
| Gross depth (mm) | 294 мм |
| Gross height (mm) | 660 мм |
| Gross width (mm) | 475 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 8020 гр. |
| Plastic (No PET) | 260 гр. |
| Tare weight (kg) | 8.28 кг |
| TI weight (kg) | 1.21 кг |
| Volume (m3) | 0.092169 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 28.78 кг |
| Net weight | 20.5 кг |