Targus Intellect Essentials Backpack 15.6”, Black | Targus
- Код товара: 604045
- EAN: 5051794026740
- MPN: TSB966GL
30.20€
Без налога: 24.96€
| Производитель | Targus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 432.00 мм |
| Gross height (mm) | 330.00 мм |
| Gross width (mm) | 165.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 32.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 8.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.04 кг |
| Volume (m3) | 0.02 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.57 кг |
| Net weight | 0.53 кг |